[Állás] Designer

2009.10.09. 11:15 polgarp

Infó.

A kiíró cég honlapja.

A Cellum Zrt. újonnan létesült siófoki telephelyű mobilkommunikációs kutató-fejlesztő központjába keres kreatív munkatársakat az alábbi munkakörökre.

Designer

Feladatok/Szakmai elvárások
• Termék, és szolgáltatás arculat tervezése, kivitelezése
• Grafikai elemek készítése
• Alkalmazások ergonómiai tervezése
• CSS ismerete előnyt jelent

A munkakörök betöltéséhez általános elvárások:
• szakirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők, frissen végzettek jelentkezését is várjuk!)
• beszéd és írásképes angol nyelvtudás
A munkakörök betöltéséhez előnyt jelenthet kereskedelmi, mobil távközlési, és fizetési megoldások terén szerzett szakmai tapasztalat, PhD fokozat, egyéb idegen nyelvek ismerete. Fejlesztői munkakörökben további előnyt jelent különböző mobil platformok ismerete.
Személyiség
• magabiztos
• dinamikus
• csapatjátékos
• eredmény orientált és rendszerszemléletű
• jó problémamegoldó
• motivált az önálló tanulásra, fejlődésre
Amit kínálunk:
• kreatív, innovatív csapat
• versenyképes fizetés
• továbbképzési és szakmai támogatás
• magas fokú egyéni fejlődési lehetőség
• a legújabb mobil és IT termékek és technológiák megismerésének lehetősége

Munkavégzés helye: Siófok
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a hr@cellum.com e-mail címre várjuk. A jelentkezések benyújtásának határideje: 2009. október 31.

· 1 trackback Címkék: állás

A bejegyzés trackback címe:

Trackbackek, pingbackek:

Trackback: simply click the following internet page 2017.12.26. 20:50:26

Mobil függetlenítés - Mobil Függetlenítés

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.

süti beállítások módosítása